"Kazankompressormash" vakillari bilan uchrashuv
“Maxsusenergogaz” AJ boshqaruvi raisi D. Xakberdiyev boshchiligida “INNOPROM. O'rta Osiyo” sanoat ko‘rgazmasida “Kazankompressormash” AJ (GMS Group tarkibiga kiruvchi) vakillari bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvda O‘zbekiston Respublikasining neft va gaz sanoati uchun yuqori texnologiyali kompressor uskunalarini ishlab chiqish, ishlab chiqarish va yetkazib berish bo‘yicha hamkorlik istiqbollari muhokama qilindi.
Yangi stansiyalar qurish dasturlari va mobil kompressor agregatlarini joriy etish loyihalarida ishtirok etishning istiqbolli yo‘nalishlari muhokama qilindi.

Встреча с представителями компании «Казанькомпрессормаш»
Состоялась встреча под руководством Председателя Правления АО «Maxsusenergogas» Д.Хакбердиева с представителями АО «Казанькомпрессормаш» (входит в Группу ГМС) на промышленной выставке «ИННОПРОМ. Центральная Азия».
В ходе встречи обсуждалась перспектива сотрудничества в области разработки, изготовления и поставки высокотехнологичного компрессорного оборудования для нефтегазовой отрасли Республики Узбекистан.
Обсуждены перспективные направления участия в программах по строительству новых станций и проектах по внедрению мобильных компрессорных установок.