"Kazankompressormash" vakillari bilan uchrashuv
“Maxsusenergogaz” AJ boshqaruvi raisi D. Xakberdiyev boshchiligida “INNOPROM. O'rta Osiyo” sanoat ko‘rgazmasida “Kazankompressormash” AJ (GMS Group tarkibiga kiruvchi) vakillari bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvda O‘zbekiston Respublikasining neft va gaz sanoati uchun yuqori texnologiyali kompressor uskunalarini ishlab chiqish, ishlab chiqarish va yetkazib berish bo‘yicha hamkorlik istiqbollari muhokama qilindi.
Yangi stansiyalar qurish dasturlari va mobil kompressor agregatlarini joriy etish loyihalarida ishtirok etishning istiqbolli yo‘nalishlari muhokama qilindi.

Meeting with representatives of Kazankompressormash
A meeting was held under the leadership of the Chairman of the Board of "Maxsusenergogas" JSC D. Khakberdiev with representatives of "Kazankompressormash" JSC (part of the GMS Group) at the industrial exhibition "INNOPROM. Central Asia".
During the meeting, the prospect of cooperation in the development, manufacture and supply of high-tech compressor equipment for the oil and gas industry of the Republic of Uzbekistan was discussed.
Promising areas of participation in programs for the construction of new stations and projects for the introduction of mobile compressor units were discussed.