“МАХСУСЭНЕРГОГАЗ” акциядорлик жамияти 2023 йил учун молиявий ҳисоботнинг халқаро молиявий ҳисобот стандартларига (МСФО) мувофиқ тайёрланган миллий ва халқаро аудит стандартларига мувофиқ мажбурий ташқи аудитини ўтказиш бўйича аудиторлик ташкилотини танлаш бўйича танлов эълон қилади.
Танловда иштирок этиш учун манфаатдор ташкилотлар таклиф этилади.
Танлов якунлари бўйича акциядорларнинг умумий йиғилиши мустақил аудиторлик ташкилотини ва унинг хизматлари учун тўловнинг энг юқори миқдорини тасдиқлайди.
Таклиф қуйидаги ҳужжатларни ўз ичига олиши керак:
Номзоднинг ҳужжатлари 2023-йил 15-май соат 12:00 гача қабул қилинади. Белгиланган муддатдан кейин тақдим этилган таклифлар ҳақиқий эмас деб ҳисобланади ва кўриб чиқиш учун қабул қилинмайди.
Қўшимча маълумот учун қуйидаги манзилга мурожаат қилишингиз мумкин: Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани, Мирзо Улуғбек кўчаси, 32 А уй. Телефон: (71) 267-36-61. Электрон почта манзили: cорп@maxsus.uz.

Joint Stock Company "MAXSUSENERGOGAZ" announces a competition for the selection of an audit organization to conduct a mandatory external audit of the financial statements of JSC "MAXSUSENERGOGAZ" for 2023 in accordance with national and international auditing standards (ISA), prepared in accordance with international financial reporting standards (IFRS).
Based on the results of the competition, the general meeting of shareholders will approve an independent audit organization and the maximum amount of payment for its services.
The bid must contain the following documents:
Candidate documents are accepted until 12:00 on May 15, 2023. Proposals submitted after the specified deadlines are considered invalid and will not be accepted for consideration.