Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2020-йил 28-декабрдаги № фармони ижросини таъминлаш мақсадида. ПҚ-4937 "муборак ГПП да 2-сон қозонхонага 6,3 Мвт буг ъ турбинасини ўрнатиб ортиқча буғдан електр енергияси ишлаб чиқариш" МАХСУСЕНЕРГОГАЗ ОАЖ бевосита ушбу лойиҳанинг пудратчиси сифатида иштирок етади.
Шу муносабат билан "МАХСУСЕНЕРГОГАЗ"АЖ ҳамкорликни таклиф етади ва" муборак ГППНИНГ 2-сонли қозонхонасида буг ъ турбинасини ўрнатиш билан ортиқча буғдан електр енергия ишлаб чиқариш" бўйича ишчи лойиҳани ишлаб чиқиш имконияти тўғрисида таклиф киритишингизни сўрайди.
Биз сиз е-маил иложи борича maxsusenergogaz@inbox.ru томонидан тижорат сизнинг таклиф юбориш учун сўранг.

Вниманию руководителей предприятий!
В целях обеспечения реализации Указа Президента Республики Узбекистан от 28 декабря 2020 года № ПП-4937 «Производство электроэнергии из избыточного пара путем установки в котельной №2 паровой турбины мощностью 6,3 МВт. на Mубарекском ГПЗ», АО «MAXSUSENERGOGAZ» будет принимать непосредственное участие как исполнитель данного проекта.
В связи с этим АО «MAXSUSENERGOGAZ» предлагает сотрудничество и просит Вас дать предложение о возможности разработки рабочего проекта по «Производству электрической энергии от избыточного пара на котельной №2 Мубарекский ГПЗ с установкой паровой турбины».
Просим Вас в кратчайший срок отправить Ваше коммерческое предложение по электронной почте maxsusenergogaz@inbox.ru.