Ўзбекистон Республикаси Президентининг 2020-йил 28-декабрдаги № фармони ижросини таъминлаш мақсадида. ПҚ-4937 "муборак ГПП да 2-сон қозонхонага 6,3 Мвт буг ъ турбинасини ўрнатиб ортиқча буғдан електр енергияси ишлаб чиқариш" МАХСУСЕНЕРГОГАЗ ОАЖ бевосита ушбу лойиҳанинг пудратчиси сифатида иштирок етади.
Шу муносабат билан "МАХСУСЕНЕРГОГАЗ"АЖ ҳамкорликни таклиф етади ва" муборак ГППНИНГ 2-сонли қозонхонасида буг ъ турбинасини ўрнатиш билан ортиқча буғдан електр енергия ишлаб чиқариш" бўйича ишчи лойиҳани ишлаб чиқиш имконияти тўғрисида таклиф киритишингизни сўрайди.
Биз сиз е-маил иложи борича maxsusenergogaz@inbox.ru томонидан тижорат сизнинг таклиф юбориш учун сўранг.

In order to ensure the implementation of the Decree of the President of the Republic of Uzbekistan dated December 28, 2020 No. PP-4937 “Electricity production from excess steam by installing a 6.3 MW steam turbine in boiler room No. 2. at the Mubarek Gas Processing Plant, JSC MAXSUSENERGOGAZ will be directly involved as the executor of this project.
In this regard, JSC "MAXSUSENERGOGAZ" offers cooperation and asks you to give a proposal on the possibility of developing a working project for "Production of electrical energy from excess steam at boiler house No. 2 of the Mubarek gas processing plant with the installation of a steam turbine."