“Махсусэнергогаз” АЖ ва “Kerui Group” корпорацияси (Хитой) компанияси вице-президенти Wu Xiaogui ва Ўзбекистондаги ваколатхонаси раҳбари Янг Кун бошчилигидаги вакиллари ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
КEРУИ ГРУП - юқори технологияли нефт қазиб олиш ускуналарини ишлаб чиқаришда комплекс ишлайдиган халқаро компания бўлиб, бурғулаш ва компрессор ускуналарини ишлаб чиқиш, ишлаб чиқариш ва этказиб бериш, шунингдек, ЕРС бош пудрат хизматларини кўрсатиш бўйича Хитойда ва дунёнинг кўплаб мамлакатларида. етакчи компаниялардан бири ҳисобланади.
Ускуналарни етказиб бериш ва Ўзбекистон Республикасининг нефт-газ соҳасида лойиҳаларни биргаликда амалга ошириш соҳасидаги ўзаро ҳамкорлик ва ҳамкорликнинг мумкин бўлган истиқболлари муҳокама қилинди.

A meeting was held between Maxsusenergogas JSC and representatives of the Kerui Group Corporation (China), headed by Vice President of Kerui Group Wu Xiaogui and Head of Representative Office in Uzbekistan Yang Kun.
KERUI GROUP is an international company that comprehensively works in the production of high-tech oil production equipment and is one of the world's leading companies in the development, manufacture and supply of drilling and compressor equipment, as well as the provision of EPC general contracting services in China and many countries around the world.
Interaction and possible prospects for cooperation in the field of equipment supplies and joint implementation of projects in the oil and gas sector of the Republic of Uzbekistan were discussed.